Gryfino - maj 2019

Triumfatorki 5 Gryfińskiego Festiwalu biegowego - 10km: Julia Sanecka i Karolina Grąbczewska

1

Kochamy Triathlon

Ekipa Delfa po Triathlonie w Lipianach 2019. Od lewej: Mateusz, Milan, Wojtek, Bartek, Ela i Mariusz.

2

Delf to my

Reprezentacja Delfa podczas VI Triathlonu w Pniewach 2019. Super zawody.

3

Wałcz 2019

Start do ćwiczenia strefy zmian: bieg - rower - bieg.

4

Wałcz 2019

Pierwsza linia startowa

5

Wałcz 2019

Trzecia linia startowa.

6

Wałcz 2019

Środkowa Linia startowa

7

Wałcz 2019

Dlef to my

8

Wałcz 2019

Kochamy również bieganie.

9

Wałcz 2019

To my Delf Gryfino, tak promujemy Gminę Gryfino.

10

12 Gryfiński Festiwal Triathlonowy

Lista startowa

Nazwa imprezy sportowej

12 Gryfiński Festiwal Triathlonowy

Termin

23 września 2017

Miejsce

CW Laguna i Gryfińskie Obiekty Sportowe

Za ważne (skuteczne) zgłoszenie organizator uznaje to zgłoszenie, za które na konto Gryfińskiego Klubu Sportowego Delf w BPH o nr 13 1060 0076 0000 3200 0109 2012 wpłynęła opłata startowa zgodna z regulaminem zawodów. O zakwalifikowaniu do startu w danym wyścigu decyduje kolejność wpłynięcia wpłaty na konto Delfa. 

LP Imię Nazwisko UR Płeć Klub Nr
ST
DR ZAW. U
       
1 Julia Sanecka 2001 K Delf Gryfino 2
2 Monika Sanecka 1973 K Delf 3 Sanki1
3 Marek Sanecki 1965 M Delf 3 Sanki2
4 Julia Sanecka 2001 K Delf 3 Sanki3
5 Jarosław Zmitrowicz 1999 M Delf Gryfino 2
6 Jakub Zmitrowicz 2002 M Delf Gryfino 2
7 Dawid Heda 2002 M Delf Gryfino 2
8 Jakub Heda 2000 M Delf Gryfino 2
9 Arkadiusz Kubasik 1980 M PGE Dolna Odra 2
10 Szymon Janaszkiewicz 2005 M Delf Gryfino 1
11 Mateusz Janaszkiewicz 2001 M Delf Gryfino 2
12 Szymon Janaszkiewicz 2005 M Delf Gryfino 3 Janiny1
13 Mateusz Janaszkiewicz 2005 M Delf Gryfino 3 Janiny2
14 Agnieszka Janaszkiewicz 1972 K Delf Gryfino 3 Janiny3
15 Paweł Kowalczyk 2006 M DELF Gryfino 1
16 Małgorzata Kowalczyk 2009 K DELF Gryfino 1
17 Anita Kowalczyk 1979 K DELF Gryfino 3 Kowale1
18 Grzegorz Kowalczyk 1977 M DELF Gryfino 3 Kowale2
19 Paweł Kowalczyk 2006 M DELF Gryfino 3 Kowale3
20 Oliwia Podolak 2001 K Delf Gryfino 2
21 Grzegorz Rudzinski 1999 M Delf Gryfino 2
22 Mateusz Urbanek 1998 M DELF 2
23 Oskar Wieligórka 1999 M Delf 2
24 WIKTORIA BUDNY 2002 K DELF Gryfino 2
25 Małgorzata Czyleko 1984 K DELF Gryfino 3 CZYLEKO1
26 Wojciech Czyleko 1981 M DELF Gryfino 3 CZYLEKO2
27 Pola Czyleko 2010 K DELF Gryfino 3 CZYLEKO3
28 Wojciech Guranowski 2004 M UKS Lusowo 1
29 Alicja Olszańska 2001 K Delf Gryfino 2
30 Jakub Podolak 2004 M DELF 1
31 Maciej Kostka 2005 M UKS LUSOWO 1
32 Filip Hawrot 1995 M Goleniów 3 HawrotTEAM1
33 EWA Hawrot 2001 K Goleniów 3 HawrotTEAM2
34 Sylwester Hawrot 1968 M Goleniów 3 HawrotTEAM3
35 Piotr Partyka 2001 M Delf 2
36 Bartosz Peta 2005 M DELF Gryfino 1
37 Martyna Atamańczuk 2004 K Triathlon Szczecinek 1
38 Oliwia Talkowska 2005 K Triathlon Szczecinek 1
39 Szymon Wieligórka 2003 M Delf Gryfino 2
40 SYLWESTER Hawrot 1968 M NTS NEXELO JF Duet Goleniów 2
41 Norbert Jarochowicz 1971 M Nowogard 2
42 Marysia Chabasińska 2008 K Szczawno 1
43 RAFAŁ CHABASIŃSKI 1976 M SZCZAWNO 2
44 Aleksander Turowski 2007 K Delf 1
45 Katarzyna Turowska 1979 K Delf 3 Dream Team1
46 Marcin Turowski 1976 M Delf 3 Dream Team2
47 Aleksander Turowski 2007 M Delf 3 Dream Team3
48 Joanna Woźniak 2001 K KS IRONMAN CS POLSKA 2
49 Bartosz Celmer 2006 M Delf/Gryfino 1
50 Oskar Wieligórka 1999 M Delf Gryfino 3 Wielusie1
51 Szymon Wieligórka 2003 M Delf Gryfino 3 Wielusie2
52 Helena Wieligórka 1974 K Delf Gryfino 3 Wielusie3
53 Ada Skrzypczak 2002 K Szczecin 2
54 Hanna Grąbczewska 2006 K Delf 1
55 Kacper Grąbczewski 2002 M Delf 3 Grąbale1
56 Karolina Grąbczewska 1977 K Delf 3 Grąbale2
57 Hanna Grąbczewska 2006 K Delf 3 Grąbale3
58 Martyna Atamańczuk 2004 K Triathlon Szczecinek 1
59 Oliwia Talkowska 2005 K Triathlon Szczecinek 1
60 Tomasz Maksymowicz 2000 M G-8 Bielany Warszawa 2
61 Michał Pisanko 2005 M UKS Lusowo 1
62 Jolanta Piwowarska 1982 K Gryfino 3 Piwowary1
63 Radosław Piwowarski 1982 M Gryfino 3 Piwowary2
64 Dawid Piwowarski 1988 M Gryfino 3 Piwowary3
65 Jolanta Piwowarska 1982 K Gryfino 2
66 Radosław Piwowarski 1982 M Gryfino 2
67 Tomasz Krysztoforski 2006 M Delf Gryfino 1
68 Katina Woźniak 1998 K KS IRONMAN CS POLSKA 2
69 Damian Wojcieszonek 1997 M osmiorniczkaplywanie.com 2
70 Oliwia Podolak 2001 K DELF GRYFINO 3 -1
71 Mariusz Podolak 1978 M DELF GRYFINO 3 -2
72 Anna Podolak 1975 K DELF GRYFINO 3 -3
73 Antoś Pleskacz 2006 M Szczecin 3 Dziki1
74 Piotr Pleskacz 1974 M Szczecin 3 Dziki2
75 Marcin Pleskacz 2000 M Szczecin 3 Dziki3
76 Wiktor Pietraszuk 2006 M Delf Gryfino 1
77 Karol Pietraszuk 1979 M Delf Gryfino 3 Pietruszki1
78 Wiktor Pietraszuk 2006 M Delf Gryfino 3 Pietruszki2
79 Hania Pietraszuk 2008 K Delf Gryfino 3 Pietruszki3
80 Bartosz Jasiulewicz 2000 M Delf 2
81 Adrian Wilk 1998 M KS IRONMAN CS POLSKA 2
82 Bartłomiej Gwardiak 1992 M Goleniów 2
83 Zbigniew Kasperowicz 2004 M SP46 Szczecin 1
84 Tadeusz Kasperowicz 2006 M SP46 Szczecin 1
85 Kalina Klimczak 2007 K Delf Gryfino 1
86 Zuzana Śiwek 1995 K Delf Gryfino 3 Zmitki1
87 Jarosław Zmitrowicz 1999 M Delf Gryfino 3 Zmitki2
88 Jakub Zmitrowicz 2002 M Delf Gryfino 3 Zmitki3
89 Adam Szymczak 2005 M UKS Lusowo 1
90 KALINA GRABOWSKA 2008 K DELF TRIATHLON GRYFINO 1
91 TOMASZ GRABOWSKI 1985 M DELF GRYFINO 3 GRABOLKI1
92 PAULINA GRABOWSKA 1985 K DELF GRYFINO 3 GRABOLKI2
93 KALINA GRABOWSKA 2008 K DELF GRYFINO 3 GRABOLKI3
94 Agnieszka Pisanko 1975 K UKS Lusowo 3 PISANKI1
95 Marek Pisanko 1975 M UKS Lusowo 3 PISANKI2
96 Michał Pisanko 2005 M UKS Lusowo 3 PISANKI3
97 Nader Zair 2006 M Delf Gryfino 1
98 Nader Zair 2006 M Delf Gryfino 3 Zairki1
99 Szadi Zair 1995 M Delf Gryfino 3 Zairki2
100 Katarzyna Zair 1994 K Delf Gryfino 3 Zairki3
101 Tomasz Bałachowski 1966 M UKS-T Victoria Chojna 2
102 Oktawia Lewandowska 1999 K KS IRONMAN CS POSLSKA 2
103 Wiktor Prager 2007 M UKS Lusowo 1
104 Wojciech Cieszyński 1978 M PNIEWO 3 CIESZYNKI1
105 Julia Cieszyńska 2010 K PNIEWO 3 CIESZYNKI2
106 Emilia Cieszyńska 1983 K PNIEWO 3 CIESZYNKI3
107 Igor Szady 2007 M Delf 1
108 Lena Tyszkiewicz 2006 K Delf Gryfino 1
109 Karolina Partyka 1994 K Delf/Gryfino 3 Partyki1
110 Piotr Partyka 2001 M Delf/Gryfino 3 Partyki2
111 Ilona Partyka 1970 K Delf/Gryfino 3 Partyki3
112 Wiktoria Tyszkiewicz 2004 K Delf 1
113 Kacper Grąbczewski 2002 M Delf Gryfino 2
114 Wiktoria Tyszkiewicz 2004 K Krzypnica 3 złotka 1
115 Piotr Tyszkiewicz 1977 K Krzypnica 3 złotka 2
116 Kacper Tyszkiewicz 2001 K Krzypnica 3 złotka 3
117 Agnieszka Pisanko 1975 K UKS Lusowo 2
118 Maria Albrecht 2002 K UKS LUSOWO 2
119 AMELIA CHABASINSKA 2003 K Szczecin 3 CHABASKI1
120 SYLWIA CHABASINSKA 1976 K Szczecin 3 CHABASKI2
121 RAFAL CHABASINSKI 1976 M Szczecin 3 CHABASKI3
122 Jakub Rudziński 1999 M Gryfino 2
123 ANDRZEJ LEMAŃSKI 1978 M Szczecin 2
124 Iwona Sapińska 1980 K Radziszewo 3 Ślimaxteam1
125 Filip Sapiński 2010 M Radziszewo 3 Ślimaxteam2
126 Krzysztof Sapiński 1974 M Radziszewo 3 Ślimaxteam3

Partnerzy Delf

     Logo matam commodity       

Biuro Rachunkowe Plus Gryfino

 

Adnotacje Delf

  # grupy wiekowe Poprzednia wersja strony Delf      

1 % dla Delfa

Info o Delf

Gryfiński Klub Sportowy Delf,

ul. Łużycka 38,74-100 Gryfino, tel. 509 949 777, email: delf@delf.pl  

NIP: 858 16 49 343,  Regon:812340121,  KRS: 0000014967

Konto w Banku Alior Bank: 95 2490 0005 0000 4530 7281 5787